Jaunumi

Aizvadīta spīdveja treniņu ‘Atvērto durvju’ diena

Piedaloties lielam interesentu skaitam, sekmīgi aizvadīta spīdveja treniņu ‘Atvērto durvju’ diena un pirmais šīssezonas spīdveja treniņš CSDD Biķernieku kompleksajā sporta bāzē. 

 

Pirmais šīssezonas atklātais spīdveja treniņš CSDD Biķernieku kompleksajā sporta bāzē (BKSB)16.maijā pulcēja ap 15 jauniešu un viņu vecākus, kas bija ieradušies, lai iepazītos ar šo aizraujošo motosporta veidu un treneru uzraudzībā izmēģinātu jaunos spīdveja motociklus.

Rīgas domes Bērnu un jauniešu centrs (BJC) “IK Auseklis” sadarbībā ar CSDD ir uzsācis spīdveja treniņu sezonu un turpmāk jauniešiem ir iespējas apmeklēt BKSB un iepazīties ar spīdveja kluba “IK Auseklis” audzēkņiem un treneri un uzsākt spīdveja treniņus.

Sezonas atklāšanas treniņā pēc ziemas sezonas pārtraukuma piedalījās arī jaunieši, kas jau iepriekšējos gados trenējās spīdvejā un jau šosezon ir apņēmības pilni piedalīties gan Latvijas, gan arī Baltijas (Latvijas, Igaunijas, Somijas un Polijas) junioru spīdveja sacensībās.

Jaunieši par jaunajiem motocikliem ir ļoti priecīgi un tos pēc pirmā treniņa arī tehniski atzinīgi novērtēja. Motociklus aprīļa sākumā Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks svinīgi nodeva spīdveja klubam un tie ir lielisks ieguldījums jauniešu motosporta attīstībai Latvijā. 

Latvijā šosezon ir plānotas divas liela mēroga sacensības spīdvejā – 27.maijā  Daugavpilī notiks Spīdveja Grand Prix sacensības, un – 25.jūnijā Biķernieku spīdveja stadionā norisināsies Pasaules Kausa sacensības spīdvejā, kurās piedalīsies arī Latvijas komanda.

Vairāk informācijas par spīdveju un iespējām trenēties spīdvejā: www.bksb.lv, kā arī sociālajos tīklos:@TraseBikernieki vai https://www.facebook.com/BikerniekuTrase.

 

 

Biķernieku kompleksā sporta bāze 
S. Eizenšteina 2, Rīga, LV-1079 

Tālr: +371 67025800 
E-pasts: info@bksb.lv 

 

VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija”
Reģ. nr.: 40003345734 
S.Eizenšteina iela 6, , Rīga, LV-1079 
AS Swedbank Konts: LV92HABA0551029752626