Jaunumi

Jaunie spīdvejisti veiksmīgi aizvadījuši trīs dienu treniņnometni Daugavpilī

Rīgas domes Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” Spīdveja kluba “Auseklis” pieci jaunie spīdvejisti aizvadīja treniņus Daugavpilī, kur viņiem bija iespējas iepazīties un trenēties kopā gan ar vietējā kluba “Lokomotīve” jaunajiem spīdvejistiem, gan arī vienaudžiem no Igaunijas, kopumā treniņnometnē piedalījās 18 jaunieši.

Treniņnometne ir lieliska iespēja jaunajiem spīdvejistiem iepazīt citus sportistus un uzlabot savas iemaņas, trenējoties kopā ar citiem vienaudžiem un apgūstot pirmās iemaņas, kas būs nepieciešamas sacensībās nākotnē. Viens no jaunajiem spīdvejistiem Rūdolfs Sproģis šos treniņus vērtē ‘ļoti pozitīvi un ir gandarīts par to, ka bija iespēja trenēties un pavadīt laiku kopā ar vienaudžiem un apgūt jaunu pieredzi’. Treniņnometni arī apmeklēja Latvijas labākie spīdvejisti – Andžejs Ļebedjevs, Maksims Bogdanovs un Jevgenijs Kostigovs, ka jaunajiem sportistiem deva vēl lielāku stimulu gan trenēties, gan apgūt šī aizrautīgā sporta veida pieredzi.

Pateicoties sadarbībai starp A/S “CSDD” un Rīgas domes Bērnu un jauniešu centru “IK Auseklis”, kopš maija A/S “CSDD” Biķernieku kompleksajā sporta bāzē notiek spīdveja treniņi, kas jauniešiem sniedz lielisku iespēju nodarboties ar tehniskajiem sporta veidiem un attīstīt jauniešu motosportu. Jaunie spīdvejisti Biķernieku stadionā regulāri trenējas un pilnveido sportiskās iemaņas, lai nākotnē kļūtu par profesionāliem sportistiem un veidotu jauno spīdveja paaudzi un kļūtu par Latvijas spīdveja izlases sportistiem. Vēsturiski spīdvejs ir bijis ļoti attīstīts Daugavpilī, taču pateicoties sadarbībai ar Rīgas domi un jaunajiem spīdveja motocikliem, kurus pavasarī Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks svinīgi nodeva Spīdveja klubam “Auseklis”, spīdveja sports attīstīsies arī Rīgā.

Treniņi notiek trenera, Latvijas spīdveja veterāna, Antoni Kušela vadībā, kas ne tikai trenē sportiskās iemaņas, bet arī māca jauniešiem pašiem arī tehniski uzturēt un kopt spīdveja motociklus, kas ir būtisks elements jebkuram motosportistam un kas paplašina jauniešu tehniskās zināšanas un izpratni par tehnisko jomu.

 

 

Biķernieku kompleksā sporta bāze 
S. Eizenšteina 2, Rīga, LV-1079 

Tālr: +371 67025800 
E-pasts: info@bksb.lv 

 

VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija”
Reģ. nr.: 40003345734 
S.Eizenšteina iela 6, , Rīga, LV-1079 
AS Swedbank Konts: LV92HABA0551029752626