Jaunumi

Sieviešu dienas rallijs startēs un finišēs Biķernieku trasē

Jau šajā sestdienā, 10.martā Rīgā, Biķernieku trasē, tiks dots starts desmitajam “Sieviešu dienas rallijam”. Šobrīd tam reģistrējušās 600 ekipāžas neoficiāli pārspējot 2014. gadā uzstādīto Pasaules rekordu Indijā, kad līdzīgā pasākumā “Lavasa Women’s Drive” startēja 467 ekipāžas.

 

Lai oficiāli pārspētu Pasaules rekordu “Visvairāk dalībnieces sievietes motoru sporta pasākumā”  10. martā jāstartē un jāfinišē 468 ekipažām un kopā 936 sievietēm. “Sieviešu dienas rallija” organizatori aicina visas Latvijas dāmas iesaistīties Pasaules rekorda uzstādīšanā, lai nepārspēts tas paliktu vairākus gadus.

Ik gadu pasākumā dāmas sagaida jauni piedzīvojumi un interesantas aktivitātes. Šogad organizatori ir īpaši parūpējušies, lai nodrošinātu kvalitatīvākas un izklaidējošākas aktivitātes, tāpēc ierobežots maksimālais pieļaujamais rallija ekipāžu skaits.

10. martā 8.00 no rīta dalībnieces tiks gaidītas Biķernieku trasē, lai veiktu reģistrēšanos, savukārt pirmās ekipāžas no starta izbrauks 09.00.  Taktiski plānojot, katrai ekipāžai būs jāizdomā, kā ātrāk nokļūt līdz kontrolpunktiem, tomēr ļauties bezrūpībai nevarēs! Dāmām būs jābūt īpaši vērīgām un atjautīgām, lai daudzveidīgie papildus uzdevumi  un nodarbes nenovērstu uzmanību no kontrolpunktiem. Neizpaliks arī “Sieviešu dienas rallijam” tik raksturīgā orientēšanās pa Latvijas ceļiem, vadoties pēc leģendas un, iespējams, citām norādēm.

Savukārt pēc visu kontrolpunktu atrašanas un veiksmīga finiša Rīgā, Biķernieku trasē,  astoņos vakarā dalībnieces tiks gaidītas vakara pasākumā kultūras pilī “Ziemeļblāzma”. Ziedi, uzslavas, mūzika, prožektoru gaismas un fotoaparātu zibšņi, tas viss tiks veltīts mūsu mīļajām dāmām pēc trakā autobraukšanas piedzīvojuma. Neizpaliks arī atbalstītāju sarūpētas pārsteigumu balvas vairāk kā desmit nominācijās un pirmo trīs vietu ieguvēju daudzināšana. Kā katru gadu, arī šogad, pasākuma rīkotāji “Sieviešu dienas ralliju” centīsies padarīt atšķirīgāku, piešķirot tam jaunas vēsmas, bet neaizmirstot par tradīcijām.

Plašāka informācija par pasākumu pieejama oficiālajā mājaslapā www.womensdayrally.com

 

 

Biķernieku kompleksā sporta bāze 
S. Eizenšteina 16, Rīga, LV-1079 

Tālr: +371 67025800 
E-pasts: info@bksb.lv 

 

VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija”
Reģ. nr.: 40003345734 
S.Eizenšteina iela 6, , Rīga, LV-1079 
AS Swedbank Konts: LV92HABA0551029752626