Jaunumi

Betsade Drift King Of Riga 4.augustā Biķerniekos pulcēs 70 spēcīgākos drifta braucējus

3-4. augustā, Biķerniekos notiks Drift masters Grand Prix, Betsafe Drift King of Riga posms, kurā šogad uz starta izies 70 dalībnieki no vairāk kā 22 valstīm. Arī šogad šīs būs vienas no grandiozākajām drifta sacensībām Eiropā, kuras tieši tā, notiks šeit pat pie mums Rīgā!

Šogad Drift masters ir kļuvis par spēcīgāko Eiropas drifta seriālu, kas dod iespējas ne tikai braucējiem, piemēram, balvu fonds ir brauciens uz Formula D, sezonas beigās, bet arī skatītājiem, jo kopā ir savākušies Eiropas labākie drifteri un skaļākie drifta vārdi.

Uz starta Augusta sākumā mēs redzēsim 3. Formula D prestižā seriāla braucējus, kas sastādīs sīvu konkurenci Eiropiešiem, viens no tiem, protams, pagājušā gada uzvarētājs Formula Drift un vairākkārtējais Eiropas čempions James Deans. No lielā dalībnieku saraksta vēlamies izcelt katru braucēju, jo katram ir savi sasniegumi un panākumi, bet skaļākie vārdi, kuri jau ir izziņoti, jo daži vēl nav, ko redzēsim Rīgā ir, Aleksandars Kantarovski- Austrālijas viens no spēcīgākajiem drifta braucējiem, braucis arī Eiropā, Juha Poytalaakso- Somijas braucējs ar vienu no jaudīgākajām automašīnām, 2017. gada Drift GP kopvērtējuma uzvarētājs, Andrius Vasilauskas- Lietuvietis, 2017.gada Drift GP vicečempions, vairākkārtējs Lietuvas čempions, Frederico Scereiffo- Itālis, kurš šogad aizvada savu pirmo sezonu Formula D, Red Bull drift Brothers- Vācieši, kuri ir vieni no spēcīgākajiem braucējiem Eiropā, divi brāļi, un beidzot viņi brauks Rīgā, Conor un Jack Shanahan- Īru brāļi, kas jau kopš drifta karjeras uzsākšanas ir spēcīgi konkurenti visiem Eiropas drifteriem, dalībnieku saraksts ir pieejams www.driftkingofriga.com, sadaļā drivers, un tiek papildināts ar jauniem braucējiem. Biķernieku sacensības būs zīmīgas ar to, ka pirmo reizi drifta sacensībās uz starta izies 5 ģimenes, 5 brāļu komandas!

Rīgā uz starta mēs, protams, redzēsim arī latviešus, Ivo Cīrulis un Jānis Eglīte, šogad Drift Masters čempionātā brauks pilnu sezonu, tāpēc mājas trasē viņi cīnīsies par kopvērtējuma punktiem. Jaunums 2018. gada sezonā ir tas, ka pirmo reizi driftā, notiks sezonas kopvērtējumā izcīņa arī Nāciju kausam. Biķerniekos uz starta pievienosies arī pārējie LV pro klases drifteri, kā Brāļi Jēkabsoni, Ulass u.c.

Ar ko vēl zīmīgas būs šīs sacensības? Šogad Latvija svin apaļu jubileju, organizatori tieši šīs sacensības ir izvēlējušās kā galvenās ar ko atzīmēt šos svētkus, visas dienas garumā Biķerniekos būs dažāda veida aktivitātes, atrakcijas, protams, turpinot tradīciju, sadarbībā ar Live Riga, bērniem līdz 16 g.v. ieeja būs bezmaksas. Organizatori būs sarūpējuši īpašu šovu , par godu valsts svētkiem, atklāšanas parādē, bet jau pēc sacensībām, visus apmeklētājus un dalībniekus, gaida pārsteigums, kas būs vēl , kas nebijis Biķernieku trasē, un tiks izziņots 1.jūlijā.  Protams, kā obligāta tradīcija , 3.augustā notiks parādes brauciens pa Rīgas pilsētas ielām, ar apstāšanos Rātslaukumā.

Biļetes uz sacensībām ir pieejamas Biļešu servisa kasēs, Circle K DUS, TP Alfa informācijas centrā un www.bilesuserviss.lv. Biļetes šogad uz tribīnēm ir noteikts skaits iepriekšpārdošanā, lai katram apmeklētājam atrastos vieta. Iepriekšpārdošanā ir pieejamas biļetes gan uz tribīnēm, gan dalībnieku parku, gan VIP. Ar iegādāto biļeti, piektdienas treniņos ieeja būs bez maksas.

Vairāk informācija par pašām sacensībām, norises laikiem, jaunumiem, braucējiem, ieejām u.c. pieejama www.driftkingofriga.com

 

 

Biķernieku kompleksā sporta bāze 
S. Eizenšteina 16, Rīga, LV-1079 

Tālr: +371 67025800 
E-pasts: info@bksb.lv 

 

VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija”
Reģ. nr.: 40003345734 
S.Eizenšteina iela 6, , Rīga, LV-1079 
AS Swedbank Konts: LV92HABA0551029752626