Jaunumi

Artūrs Bondars startēs iRacing 24 stundu sacīkstēs Biķerniekos

No 3.- 5.maijam internetā norisināsies pasaulē tik populārās iRacing virtuālās izturības sacensības “24h Nurburgring”, kurās dalību pieteicis arī LMT Autosporta Akadēmijas sportists Artūrs Bondars.

Diennakts sacensībās pirmo reizi tiks izmantots Biķernieku trases autosporta simulators, lai Artūrs kopā ar komandu sasniegtu pēc iespējas augstākus rezultātus slavenajā 25.9 km garajā  Vācijas trasē “Nordschleife of the Nürburgring”. Šīs sacensības Artūrs aizvadīs komandā “United Sim Motorsports”, kurā startēs kopā ar Mike Taylor (ASV), Will Connon (ASV) un  Kevin Golden (Dienvidāfrika). Sacensību starts paredzēts sestdien, 4. maijā  plkst. 16:00 un tās nepārtraukti ilgs līdz 5. maija plkst. 16:00.

E-autosporta kustība ar katru gadu kļūst arvien populārāka ne tikai visā pasaulē, bet arī Latvijā. To priekšrocība ir tāda, ka braucēji var atrasties katrs savā pasaules malā tūkstošiem kilometru attālumā viens no otra, bet sacensties savā starpā e-sacensībās. 24 stundu sacensību formātā katrā komandā ir četri sportisti, katrs brauc divas stundas, un tad distanci turpina komandas biedri. Artūrs trasē pavadīs sešas stundas.

Artūrs stāsta: “Šādā sacensību formātā piedalīšos pirmo reizi. Esmu ļoti priecīgs par sadarbību ar Biķernieku trasi un iespēju izmantot šo moderno tehnoloģiju kopumu, ko ir viegli regulēt un pielāgot manām braukšanas vēlmēm un vajadzībām. Iesaku ikvienam autosporta entuziastam izmēģināt savus spēkus un atbraukt uz Biķerniekiem, lai sēstos pie simulatora stūres”.

 

 

 

 

Artūra Bondara braucienus varēs vērot tiešraidē facebook kanālos “AB Simracing” un “Biķernieku trase”

Video no Artūra treniņiem Biķernieku trasē:  https://www.facebook.com/watch/?v=825819251129356

Vairāk informācijas  par Biķernieku trases autosporta simulātoru meklē: www.bksb.lv/index.php/izklaide/autosporta-simulators

 

 

Biķernieku kompleksā sporta bāze 
S. Eizenšteina 16, Rīga, LV-1079 

Tālr: +371 67025800 
E-pasts: info@bksb.lv 

 

VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija”
Reģ. nr.: 40003345734 
S.Eizenšteina iela 6, , Rīga, LV-1079 
AS Swedbank Konts: LV92HABA0551029752626