Jaunumi

16.augustā Biķerniekos varēs redzēt izcilākos pasaules spīdvejistus

2014.gada 16.augustā Rīgā, CSDD Biķernieku kompleksajā sporta bāzē S.Eizenšteina ielā 2 notiks pasaulē augstākā līmeņa sacensības spīdvejā “Rietumu Bank Latvian FIM Speedway Grand Prix“.

Sacensībās piedalīsies 16 izcilākie pasaules sportisti no deviņām valstīm (Lielbritānijas, ASV, Austrālijas, Dānijas, Slovēnijas, Polijas, Zviedrijas, Vācijas un Latvijas). Mūsu valsti sacensībās pārstāvēs Latvijas labākais spīdvejists no Daugavpils kluba „Lokomotīve” Andžejs Ļebedevs.

 Šīs sacensības ir Speedway Grand Prix sērijas astotais posms, kopumā pasaules kausā ir 12 posmi. Uz šo brīdi sērijā pirmajā vietā ir Tais Vofindens no Lielbritānijas, viņam seko Gregs Henkoks no Amerikas Savienotajām valstīm un Darsijs Vords no Austrālijas. Sacensību dinamiskumu pierāda tas, ka kopumā šajā sezonā septiņos posmos ir bijuši seši uzvarētāji, bet pirmajā trijniekā rakstīti 12 sportistu vārdi. Tikai Taiam Vofindenam ir izdevies uzvarēt divreiz. Dinamisko cīņu turpinājums būs vērojams sestdien Biķerniekos.

 No pasaules spīdveja izcilniekiem līdz šim Latvijā vislabāk ir veicies Gregam Henkokam, viņš Daugavpils trasē ir uzvarējis trīs reizes. Henkoks ir arī pieredzes bagātākais sportists, kurš piedalījies pilnīgi visos Speedway Grand Prix (GP) posmos kopš 1995.gada. Ja viņam izdosies Rīgā iekļūt pusfinālā, tas būs viņa tūkstošais brauciens. Savukārt Darsijs Vords pērn Daugavpilī izcīnīja otro vietu un tieši viņam pusfinālā sīvā cīņā zaudēja mūsu Andžejs Ļebedevs. Šī cīņa mūsu sportistam līdz šim ir bijusi augstākais sasniegums.

 Sacensības tiks tiešraidē translētas kanālā TV6 un Viasat Sport Baltic. Plānots, ka uz sacensībām ieradīsies vismaz 170 žurnālisti no dažādām pasaules valstīm un kontinentiem.

 Sacensību sākums: sestdien 16.augustā pl.18:40

Biļetes var iegādāties: http://www.bilesuserviss.lv

 

 

Biķernieku kompleksā sporta bāze 
S. Eizenšteina 16, Rīga, LV-1079 

Tālr: +371 67025800 
E-pasts: info@bksb.lv 

e-adrese E-adrese

 

VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija”
Reģ. nr.: 40003345734 
S.Eizenšteina iela 6, , Rīga, LV-1079 
AS Swedbank Konts: LV92HABA0551029752626