Autosporta simulators

Autosporta simulators

 

 

 

Lieliska dāvana svētkos, dāvanu karte braucienam ar simulatoru!
To var iegādāties Biķernieku trases birojā (S.Eizenšteina iela 16) vai Rīgas Motormuzeja kasē (S.Eizenšteina iela 8)

 

 

Biķernieku trases simulators ir pirmais profesionālais braukšanas simulators Baltijā, kas ir piemērots gan iesācējiem, gan profesionāliem autosportistiem. Katram interesentam ir iespēja ar simulatoru izmēģināt dažādas autosporta disciplīnas – autošoseju, ralliju, rallijkrosu un driftu. 

Simulators sniedz iespēju apgūt sporta braukšanas pamatprincipus kā iesācējiem tā arī pieredzējušiem sportistiem uzlabojot savu braukšanas tehniku un maksimāli samazinot treniņa izmaksas, kādas būtu reālā dzīvē. Simulatorā ir iespēja izvēlēties vairāk kā 100 pasaulē zināmas un populāras sacīkšu trases, tai skaitā arī Biķernieku trasi, kurās iespējams gan trenēties, gan arī piedalīties sacensību režīmā. Brauciens simulatorā katram tiek pielāgots individuāli, atkarībā no vadītāja sagatavotības līmeņa un nodrošina praktiski identiskus apstākļus kādi tie būtu reālā sacīkšu automašīnā.

Neviens simulators nevar aizstāt īstu sporta automašīnu, taču ar simulatora palīdzību iespējams simulēt precīzas braukšanas izjūtas un trenēt sacīkšu braukšanas iemaņas. Simulators ļauj simulēt pagrieziena, sānslīdes, bremzēšanas un paātrināšanās svārstības, kas ir salīdzināmas ar reālu braukšanu trasē.

 

 

 

 

 

Biķernieku kompleksā sporta bāze 
S. Eizenšteina 16, Rīga, LV-1079 

Tālr: +371 67025800 
E-pasts: info@bksb.lv 

e-adrese E-adrese

 

VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija”
Reģ. nr.: 40003345734 
S.Eizenšteina iela 6, , Rīga, LV-1079 
AS Swedbank Konts: LV92HABA0551029752626