Spīdveja skola

Spīdveja klubs

Jauniešu spīdveja treniņi Biķernieku trasē

Pateicoties VA/S “Ceļu satiksmes drošības direkcijas” Biķernieku kompleksās sporta bāzes (BKSB) un Rīgas domes atbalstam, Biķernieku spīdveja stadionā turpinās jauniešu motosporta attīstība. Šī gada pavasarī Rīgas domes Bērnu un jauniešu centrs “IK Auseklis” prezentēja 10 jaunos “Jawa” spīdveja motociklus, kas šobrīd jau tiek izmantoti jauniešu spīdveja treniņos bijušās “Rīgas Ceļinieka” komandas motosportista Antoni Kušela vadībā. Interese par treniņu iespējām BKSB ir liela, taču līdz šim to varējām apmierināt tikai daļēji, jo nodrošināt treniņus visiem interesentiem  tehniski nebija iespējams.

Sadarbība starp A/S “CSDD” BKSB un Rīgas domes BJC “IK Auseklis” ir radījusi iespēju nodrošināt regulārus treniņus un attīstīt jauniešu motosportu Latvijā.  Cerams, ka jau šogad Latvijas čempionātā junioru konkurencē pēc vairāku gadu pārtraukuma varēs no jauna pieteikt komandu un jaunizveidotā biedrība “Riga Speedway Club” šīs vasaras nogalē varēs noorganizēt Baltijas jauniešu sacensības spīdvejā.Andris Ameriks, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks, jauno spīdveju motociklu nodošanas Spīdveja klubam "Auseklis" pasākumā

Ar Rīgas Domes un Rietumu bankas atbalstu Rīgas spīdveja atdzimšanā šogad ir sperts liels solis uz priekšu, lai A/S “CSDD”  Biķernieku kompleksās sporta bāzes (BKSB) spīdveja trekā ļautu turpināt attīstīt jaunatnes tehnisko sporta veidus un arvien biežāk organizētu sacensības.

Pēc spīdveja stadiona rekonstrukcijas 2014.gadā, Biķerniekos notiek regulāri spīdveja treniņi un tiek organizētas dažāda līmeņa sacensības. Ceram, ka arī Pasaules kausa kvalifikācijas sacensības spīdvejā būs izdevušās un atstās neaizmirstamus iespaidus gan sportistiem, gan arī skatītājiem.

Līdz ar desmit jaunu motociklu saņemšanu un Spīdveja kluba “Auseklis” izveidi jauniešiem, ir iespējas gatavot Gunta Birzaka, Arvīda Vītola, Aivara Bora, Aivara Zemžāna, Normunda Dobuma un citu savulaik meistarīgu Rīgas spīdvejistu pēctečus.

 

Jebkuram jaunietim (vecumā no 10 līdz 16 gadiem) ir iespējas ierasties BKSB, iepazīties jau ar esošajiem spīdveja audzēkņiem, viņu treneri un varbūt arī drīzumā uzsākt spīdveja treniņus ar jaunajiem motocikliem. Būsiet laipni gaidīti pie mums – Biķernieku kompleksajā sporta bāzē! 


 

Ja arī tu vēlies kļūt par Rīgas Spīdveja skolas sportistu, un trenēties pasaules līmeņa iekārtotā  un aprīkotā spīdveja trekā, tad zvani un piesakies:

Treneris:  Antoni Kušels +371 25937953

 

 

 

 

Biķernieku kompleksā sporta bāze 
S. Eizenšteina 16, Rīga, LV-1079 

Tālr: +371 67025800 
E-pasts: info@bksb.lv 

e-adrese E-adrese

 

VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija”
Reģ. nr.: 40003345734 
S.Eizenšteina iela 6, , Rīga, LV-1079 
AS Swedbank Konts: LV92HABA0551029752626