Jaunumi

Jaunumi

Startē MiniGP Latvija

Vienlaicīgi ar pirmo motošosejas treniņu Biķernieku mototrasē, notika arī zīmīgs notikums Latvijas bērnu motošosejas vesturē. Pērn, Latvijas nacionālā vērtība – Zelta Mopēds svinēja 50 gadu jubileju, un tas bija ne tikai lielisks iemesls atskatīties uz pusgadsimtā paveikto, bet arī padomāt arī par nākotni. Un nākotne ir bērnos!

  • Skatīts: 43

SESTDIEN BIĶERNIEKU TRASĒ 125 DALĪBNIEKI ATKLĀS BALTIJAS DRIFTA SEZONU

Šajā nedēļas nogalē, 13.-14. maijā, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē sezonu atklās Baltijas drifteri. Dalībnieku skaits uz sezonas atklāšanu augsts, kopā 125 sportistu, trīs ieskaites klasēs , no visām 3 Baltijas valstīm. Sezona tiks atklāta ar spraigām cīņām, divās trasēs vienlaicīgi un jaunu trases konfigurāciju Semi Pro un  Pro klasēm.

  • Skatīts: 1987

Latvijas-Lietuvas rallijkrosa čempionāta atklāšanā spraigākas cīņas raisa jaunais sacensību formāts

7. maijā, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē tika atklāta jaunā Latvijas-Lietuvas rallijkrosa čempionāta sezona, cīņas par šī gada tituliem ir atklātas. Jaunā sacensību formāta ievešana ir attaisnojusies, par to liecina sportistu motivācija cīnīties un skatītāju ovācijas tribīnēs. 2022. gadā plānoti seši sacensību posmi, starti arī Lietuvā un Igaunijā.

  • Skatīts: 92

Baltijas drifta sezona tiks atklāta 14. maijā Biķernieku trasē

Baltijas drifta sezona šogad tiks atklāta ar starptautiskām, divu dienu sacensībām. Atgriežoties sacensībās ar skatītājiem, tiek gatavots arī patīkams pārsteigums visiem sacensību apmeklētājiem, atvērti dalībnieku parki, drifts divās vietās vienlaicīgi un jauna trases konfigurācija Semi Pro un Pro klasēm.

  • Skatīts: 1042

Dalībnieku rekords BMW 325 CUP klasē, gaidāmi pusfinālu braucieni

30. aprīlī gaidāmajā Baltijas autošosejas čempionāta atklāšanas posmā “DeWALT Grand Prix” Biķernieku trasē startam BMW 325 CUP klasē pieteikušies jau 46 dalībnieki no piecām valstīm. Tik liels automašīnu skaits vienā braucienā nav pieredzēts kopš deviņdesmito gadu vidū populārā “VW Golf” kausa. Finālsacīkstēs uz starta var stāties 36 dalībnieki – par iekļūšanu finālos būs sākumā jākvalificējas pusfināla braucienā.

  • Skatīts: 2887

Lieldienu brīvdienu sestdienā, 16. aprīlī, Biķernieku trasē ar iespaidīgu dalībnieku skaitu un aizraujošām cīņām tika atklāta Latvijas autosprinta sezona

1600 klasē 15 sportistu konkurencē uzvarēja Renārs Zapackis (100 punkti), aiz sevis atstājot Andri Aleksejevu (95) un Oskaru Remesu (84). Visi trīs startēja ar Honda Civic automašīnu.

2000 klasē uz starta stājās 27 braucēji, kur uzvaras trīs braucienos svinēja trīs dažādi braucēji. Trīs braucienu summā ātrākais bija Kārlis Roziņš (95), kuram sekoja Madars Dīriņš (95) un Kristaps Telle (90).

  • Skatīts: 251

Standarta automobiļu sezonai starts jau pēc nepilna mēneša Biķerniekos

Standarta automobiļu sacensības, kurās startēt var ikviens, pēdējo gadu laikā Latvijā piedzīvojušas renesansi.  Jau pēc nepilna mēneša tiks dots starts 2022. gada sezonai, kas tiks atklāta ar autosprintu 16. aprīlī Biķerniekos. Savukārt minirallija sezona iesāksies ar oficiālu semināru un treniņu 7. maijā, kam sekos pirmais posms 11. jūnijā Gulbenē.

  • Skatīts: 884

 

 

Biķernieku kompleksā sporta bāze 
S. Eizenšteina 16, Rīga, LV-1079 

Tālr: +371 67025800 
E-pasts: info@bksb.lv 

 

VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija”
Reģ. nr.: 40003345734 
S.Eizenšteina iela 6, , Rīga, LV-1079 
AS Swedbank Konts: LV92HABA0551029752626