Jaunumi

Jaunumi

„ENEOS Riga Summer Race” 4 stundu izturības čempionāts

Baltijas 4 stundu izturības čempionā, kas norisināsies jau šajās brīvdienās - 19. augustā - „ENEOS Riga Summer Race” ietvaros, pieteikušās 22 komandas no Baltijas valstīm un Somijas. Šī brīža kopvērtējuma līderi pēc trim aizvadītiem posmiem – lietuvieši “Nero-GSR racing team” ar VW Golf GTI TCR automašīnu. 

  • Skatīts: 1540

NESTE WORLD RX OF LATVIA 2017

2017. gada 16. un 17. septembrī CSDD Biķernieku kompleksajā sporta bāzē otro reizi norisināsies FIA pasaules rallijkrosa čempionāta Latvijas posms. Neste World RX of Latviavērošanai paredzētas kopumā sešas skatītāju zonas – A un D (pastāvīgās Biķernieku trases tribīnes), B, C un VIP (pagaidu tribīnes ar plastmasa sēdekļiem) un ST (stāvvietas).

  • Skatīts: 137

Augustā Biķernieku trasē jau sesto gadu notiks ENEOS Riga Summer Race autošosejas festivāls

  1. un 20. augustā Rīgā jau sesto gadu notiks Baltijas autošosejas festivāls „ENEOS Riga Summer Race”, kas kā ierasts sevi piesaka ar plašu dalībnieku sastāvu no dāžādām valstīm. Ceturtais Baltijas autošosejas čempionāta posms Biķernieku trasē pulcēs gan dāžadus vēsturisko automašīnu spēkratus, gan jaudīgas modernās šosejas sporta automašīnas ar dalībniekiem no Baltijas, Skandināvijas, Krievijas un citām valstīm.
  • Skatīts: 1408

29.jūlijā Biķerniekos, zvaigžņots drifta braucēju sastāvs, 61 braucējs no 16 valstīm!

28-29.jūlijā, Biķernieku trasē notiks šī gada lielākās drifta sacensības Baltijā, Drift Masters Grand Prix Betsafe King of Riga! Organizatori ir oficiāli izziņojuši dalībnieku sastāvu, kas ir viens no labākajiem, kāds jebkad būs bijis Biķerniekos. 61 dalībnieks no 16 valstīm- Slovākija, Dānija, Īrija, Rumānija, UK, Austrālija, Spānija, Zviedrija, Lietuva, Norvēģija, Igaunija, Somija, Polija, Vācija, Čehija un, protams, Latvija.

  • Skatīts: 5046

Latvijas rallija čempionāta posms Rallijs Latvija

Jau šajā nedēļas nogalē, 22. un 23. jūlijā, norisināsies Latvijas rallija čempionāta posms Rallijs Latvija, kas arī šogad saglabājis savu atšķirības zīmi starp citiem čempionāta posmiem – astoņi no divpadsmit ātrumposmiem notiks pa asfalta seguma ceļiem Jūrmalā (Ķemeros un Kauguros), kā arī valsts galvaspilsētā esošajā Biķernieku trasē.

Rallijs Latvija pilsētas ātrumposmi Jūrmalā

Rallijs Latvija programmā šogad paredzēti ne viens, ne divi, bet trīs ātrumposmi, kas norisināsies kūrortpilsētas Jūrmalas ielās.

Sestdien, 22. jūlijā Rallijs Latvija dalībnieki pulcēsies Ķemeros, lai plkst. 20:40 startētu rallija pirmās dienas noslēdzošajā ātrumposmā SS7 JURMALA KEMERI SPECIAL.

Rallijs Latvija Jūrmalā būs sastopams arī svētdien, 23. jūlijā, kad no plkst. 15:00 Kauguros izveidotajā ātrumposmā SS10/11 JURMALA CITY SPECIAL pa divām reizēm startēs gan vēsturiskā rallija, gan rallija ekipāžas, kam vēlāk sekos arī minirallija ekipāžu starti.

Rallijs Latvija ceremoniālā atklāšana un svinīgā apbalvošana autosalonā Autobrava

Jau otro gadu pēc kārtas Rallijs Latvija starts un finišs paredzēts tiešā Biķernieku trases tuvumā – mājīgajās autosalona Autobrava telpās. Sestdien, jau no plkst. 11:40 pāri ceremoniālajai starta estakādei dosies vēsturiskā rallija, rallija, un rallijsprinta ekipāžas. Savukārt dienu vēlāk, svētdien plkst. 20:30 šeit notiks ātrāko ekipāžu svinīgā apbalvošana.

Rallijs Latvija izskaņā - paralēlais ātrumposms Biķernieku trasē

Vairāki Rallijs Latvija ātrumposmi tiks sarīkoti Biķernieku trasē. Rallija maršrutā būs iekļauti gan auto un moto trases izaicinājumi, gan arī pasaules rallijkrosa čempionāta trases līkloči.

Skatītājiem piepildīta diena būs sestdiena, kad jau no plkst. 11:55 Biķerniekos saimniekos rallija, vēsturiskā rallija un rallijsprinta ekipāžas. Dienas laikā rallija dalībnieki šeit startēs četros ātrumposmos, bet vēsturiskā rallija un rallijsprinta ekipāžas pat piecos – no kuriem noslēdzošais pārbaudījums būs paralēlais ātrumposms. Tāpat visas dienas garumā Biķerniekos būs atvērts arī servisa parks – ļaujot aplūkot ralliju no “otras puses”, kas nereti paliek aiz foto un video kameru objektīva.

Ne mazāk kolorīta gaidāma svētdiena, kad no plkst. 12:30 Biķernieku trasē startēs Minirallijs Latvija dalībnieki. Dienas gaitā minirallija ekipāžas veiks četrus ātrumposmus, pirms nodot trasi 2017. gada Rallijs Latvija izšķirošo notikumu rīcībā – tieši Biķerniekos, ar paralēlo ātrumposmu SS12 CONTI STL PARALEL STAGE BIKERNIEKI TRACK, noslēgsies ne tikai Historic Rally Latvija, bet arī Latvijas rallija čempionāta posms Rallijs Latvija!

Grunts ātrumposmi

Grunts ātrumposmus šogad būs iespēja vērot abus abpus Daugavas krastiem – sestdien paredzēti divi ātrumposmi Ropažu (plkst. 14.30 SS3 HYDROSCAND) un Ogres (plkst. 15:30 SS4 RAMIRENT) novadā, bet svētdien ātrumposmi tiks sarīkoti Tukuma novadā (plkst. 12.30 SS8 RALLY LATVIJA - 20 YEARS un plkst. 13.20 SS9 RALLY LATVIJA FINAL COUNTDOWN).


 

Ātrumposmu kartes

Rallijs Latvija ātrumposmu kartes iespējams skatīt sacensību interneta mājaslapā www.autorally.lv. Svarīgi, ka iegādājoties ieejas biļeti uz visiem rallija ātrumposmiem saņemsiet arī ērti salokāmu informācijas bukletu, kurā atradīsiet ātrumposmu kartes, norises laikus, skatpunktu aprakstus un drošības informāciju.

Rallijs Latvija kalendārs

Izceļot 20. gadskārtu kopš 1997. gada oktobrī pirmo reizi sarīkots Rallijs Latvija, šogad sagatavots arī īpašs suvenīrs – galda kalendārs līdz pat 2018. gada decembrim. Kalendāra vizuālajā noformējumā izmantoti iepriekšējo gadu Rallijs Latvija uzvarētāju fotoattēli. Kalendāra cena ir 10,00 eiro, un to varēs iegādāties Hydroscand un Biķernieku trases kasē.

Ieejas biļetes

Hydroscand tirdzniecības vietās iespējams iegādāties Rallijs Latvija skatītāja komplektu, kurā iekļautas divas ieejas kartes uz visiem rallija ātrumposmiem, caurlaide automašīnas novietošanai īpaši izveidotos stāvlaukumos, kā arī skatītāju informācijas buklets ar ātrumposmu kartēm, norises laikiem, skatpunktu aprakstiem un drošības informāciju. Rallijs Latvija skatītāja komplekta cena līdz 21. jūlijam 20,00 eiro. Plašāku informāciju par visiem ieejas biļešu veidiem, lūdzu, skatīt interneta mājaslapā www.autorally.lv.

Rallija Radio

Gan sestdien, gan svētdien par visām aktualitātēm un jaunumiem no ātrumposmiem, servisa parka un rallija centra varēsiet uzzināt klausoties Rallijs Latvija Rallija Radio, kas šogad būs dzirdams interneta tiešraidē www.radio.autorally.lv.

Esi atbildīgs rallija skatītājs

Rallijs Latvija rīkotāji visiem rallija, rallijsprinta, vēsturiskā rallija un minirallija apmeklētājiem atgādina, ka autosporta sacensības ir paaugstinātas bīstamības pasākums, un Jūsu drošība ir atkarīga tikai un vienīgi no Jūsu rīcības ātrumposmu norises vietā. Rallija vērošanai skatītājus lūdzam izvēlēties īpaši izveidotos skatpunktus, kuros iespēju robežās veikti drošības un piesardzības pasākumi. Rallija rīkotājs nevar uzņemties nekādu atbildību par skatītāju drošību vietās, kas atrodas ārpus izveidotajiem skatpunktiem.

Rallijs Latvija pateicas partnerim Jūrmalas pilsētas domei par atbalstu Latvijas rallija čempionāta posma sarīkošanā, kā arī izsaka pateicību sponsoram Conti STL. Liels paldies arī Autobrava, Drift, Hydroscand un Prodex. Kā arī atbalstītajiem Biķernieku trase, Canon, Maestri, Prodex un Ramirent.  Informatīvo atbalstu nodrošina TVNET, Tavs Auto, RA Events.

Plašāku informāciju un rezultātus atradīsiet Latvijas rallija čempionāta oficiālajā interneta mājaslapā http://autorally.lv/, kā arī sociālo tīklu Twitter, facebook, un YouTube kontos.

Latvijas rallija čempionāta posms Rallijs Latvija šogad mainījis savu norises laiku un no zelta rudens pārcēlies uz vasaras siltāko mēnesi jūliju – autorallijs notiks 22. un 23. jūlijā! Rallijs Latvija šogad iekļauts arī FIA Baltijas rallija trofejas izcīņas kalendārā, aicinot sacensībās piedalīties ne vien ātrākās pašmāju rallija ekipāžās, bet arī ārvalstu dalībniekus no visa Baltijas jūras reģiona! Tāpat šogad startēs arī Historic Rally Latvija sporta ieskaites auto un, neiztrūkstoši, notiks arī Rallijsprints Latvija un Minirallijs Latvija.

Rallijs Latvija ātrumposmi

Starts*

SS

Nosaukums

Distance

Vieta

SESTDIENA, 22. JŪLIJS

12:30

SS1

BIKERNIEKI TRACK STAGE

6,77 km

Biķernieki, Rīga

12:43

SS2

RIGA'S MOTORMUSEUM

6,77 km

Biķernieki, Rīga

14:30

SS3

HYDROSCAND

5,66 km

Ropažu novads

15:30

SS4

RAMIRENT

18,03 km

Ogres novads

18:20

SS5

TVNET

7,27 km

Biķernieki, Rīga

18:31

SS6

AUTOBRAVA

7,27 km

Biķernieki, Rīga

20:40

SS7

JURMALA KEMERI SPECIAL

3,33 km

Ķemeri, Jūrmala

SVĒTDIENA, 23. JŪLIJS

12:30

SS8

RALLY LATVIJA - 20 YEARS

20,06 km

Tukuma novads

13:20

SS9

RALLY LATVIJA FINAL COUNTDOWN

20,06 km

Tukuma novads

15:30

SS10

JURMALA CITY SPECIAL 1

1,37 km

Kauguri, Jūrmala

15:43

SS11

JURMALA CITY SPECIAL 2

1,37 km

Kauguri, Jūrmala

16:30

SS12

CONTI STL PARALEL STAGE BIKERNIEKI TRACK

7,45 km

Biķernieki, Rīga

* norādītā informācija var mainīties

  • Skatīts: 1073

Jaunie spīdvejisti veiksmīgi aizvadījuši trīs dienu treniņnometni Daugavpilī

Rīgas domes Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” Spīdveja kluba “Auseklis” pieci jaunie spīdvejisti aizvadīja treniņus Daugavpilī, kur viņiem bija iespējas iepazīties un trenēties kopā gan ar vietējā kluba “Lokomotīve” jaunajiem spīdvejistiem, gan arī vienaudžiem no Igaunijas, kopumā treniņnometnē piedalījās 18 jaunieši.

  • Skatīts: 2488

Rallijs Latvija 22. un 23. jūlijā

Latvijas rallija čempionāta posms Rallijs Latvija šogad mainījis norises laiku un no rudens pārcēlies uz vasaras siltāko mēnesi – rallijs notiks 22. un 23. jūlijā. Rallijs Latvija saglabājis arī rudenim atbilstoši krāsainu disciplīnu un sacensību skaits – rallijs iekļauts ne vien nacionālas, bet arī starptautiskas nozīmes kalendāros. Autosportistiem būs iespēja cīnīties par uzvaru kopumā septiņu dažādu čempionātu un kausu ieskaites klasēs.

  • Skatīts: 573

29. jūlijā Biķerniekos, gada notikums Driftā- King Of Riga!

Jūlija beigās Biķernieku trasē risināsies šīs sezonas lielākās drifta sacensības Baltijā – Betsafe Drift King of Riga. 28. un 29. jūlijā Rīgā viesosies Drift Masters GP čempionāts, kas ievērojams gan ar spēcīgu dalībnieku sastāvu, gan ar iespaidīgām naudas balvām.

Pirmajā reģistrācijas nedēļā sacensībām pieteikušies jau tādi grandi kā vairākkārtējais Eiropas čempions un aktuālais Formula Drift līderis Džeimss Dīns un Drift Masters GP čempions Pjotrs Viečeks, pat Spānijas drifta čempions Sanchez, kā arī Latvijas spilgtākās zvaigznes – titulētākais latviešu drifteris Jānis Eglīte, Latvijas un Baltijas čempions Ingus Jēkabsons un Austrumeiropas čempions Ivo Cīrulis. Organizatori sola vēl daudz pārsteigumus braucēju sastāvā!

Par iespaidīgo 40 000 eiro lielo balvu fondu, ko piedāvā Drift Masters čempionāta īpašnieki, Biķernieku trasē sacentīsies vairāk kā 50 dalībnieki no 10 valstīm. Dalībnieku reģistrācija ir atvērta līdz 20.jūlijam, pēc 20.jūlija iepazīstināsim ar pilno dalībnieku sarakstu. Visus braucējus būs iespējams redzēt arī tradicionālajā un skatītāju iemīļotajā parādē - piektdienas, 28. jūlija, vakarā Rīgas ielas pieskandinās drifta spēkrati, kas no Biķerniekiem mēros ceļu līdz Rātslaukumam un atpakaļ.

Sestdienas sacensību dienā bez bezkompromisa cīņām trasē būs iespējams vērot arī elpu aizraujošo Stuntfighters šovu ar Jāni Rozīti. Tāpat padomāts arī par īpašām atrakcijām bērniem un bērnu stūri, gan ar seju apzīmēšanu, ar atrakcijām no LGK, un burbuļu šovu, lai diena Biķerniekos būtu kā fantastiska izklaide visai ģimenei. Šoreiz arī mazliet būs mainīts sacensību formāts, kvalifikācijas braucieni notiks jau 09:00 no rīta, skatītājiem ieeja būs atvērta jau no 08:00, bet oficiālā sacensību atklāšana notiks 13:00, ar dalībnieku parādi, stunfighters šovu, tad turpināsies 1,5 h gari tandēmu treniņi- kur braucēji trenēsies tikai braukt pāros, un tad jau oficiālās TOP32 cīņas, pasākuma ilgums 20:00. Pēc sacensībām oficiālais after party klubā Coyote Fly!

Jāatzīmē, ka bērniem līdz 16 gadu vecumam ieeja pasākumā ir bez maksas. Biļešu cena uz tribīnēm būs 15 eiro, savukārt dalībnieku parka biļete maksās 30 eiro. Pensionāriem ieejas maksa uz tribīnēm būs vien 5 eiro.

Organizatori ir ļoti pagodināti, ka ir iespēja uzņemt Rīgā šāda līmeņa sacensības un dot iespēju braucējiem cīnīties par šādu naudas balvu fondu. Jūlija beigās mūs sagaida neaizmirstama nedēļas nogale, kas ieies Latvijas drifta vēsturē.

 

Sīkāka informācija par jaudīgajām Drift King of Riga sacensībām atrodama pasākuma mājas lapā – www.driftkingofriga.com.

 

Biļetes uz Drift King of Riga sacensībām ir pieejamas www.bilesuserviss.lv un Biļešu servisa kasēs.

Vairāk informācijai par sacensībām sekojiet līdzi:
Facebook: Latvian Drift page
Twitter: Latvia drift
Draugiem.lv: Latvijas drifts

Instagram: latviadrift

 

Drift Masters Betsafe King of Riga atbalsta:

Atbalsta- Rīgas Dome, Rīga.lv, XL energy drink, Super Viva, Live Riga, Pepsi, Motul, Storent, Latvijas Automobiļu Federācija.

Oficiālais auto- Auto Brava

Sadarbības partneri-Late night munchies, Krown, Latauto.lv,Softikom,Riga Plaza, Drifta halle, LGK, Autoremontam.lv, Skrīveru Saldumi, 1188 uzziņu dienests, Twin Auto, Vējstikli, AZ EKO serviss, Yuasa, Traips.lv, Biķernieku kompleksā sporta bāze, CSDD.

Informatīvi atbalsta- Radio Tev, Tvnet, SS.LV, Star FM, Ritakafija.lv, Skaties.lv, Go4speed.lv, IAuto.lv

Oficiālais after party- Coyote Fly, lounge club

  • Skatīts: 1594

Biķernieku trases ovālā aizvadīts Latvijas autošosejas čempionāta 3. posms

8. jūlijā Biķernieku trases ovālā aizvadīts Latvijas autošosejas čempionāta 3. posms “Hell Grand Prix 2017”. Biķernieku trases ovāla konfigurācija bija izaicinājums gan sacīkšu tehnikai, gan pašiem braucējiem. Par uzvarētājiem Latvijas čempionāta 3. posmā kļuva Jānis Vanks (Nacionālā klase), Ģirts Krūzmanis (S1600), Pēteris Laipnieks (Vaz 1600), Ģirts Vecvanags (VAZ 1300), Ainars Šēnfelds (Volga) un Raimonds Elbakjans (Volga 406). 

  • Skatīts: 783

 

 

Biķernieku kompleksā sporta bāze 
S. Eizenšteina 2, Rīga, LV-1079 

Tālr: +371 67025800 
E-pasts: info@bksb.lv 

 

VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija”
Reģ. nr.: 40003345734 
S.Eizenšteina iela 6, , Rīga, LV-1079 
AS Swedbank Konts: LV92HABA0551029752626