Jaunumi

Jaunumi

Ar skaistām cīņām Biķernieku trasē atklāta Baltijas autošosejas jaunā sezona

Baltijas čempionāta sezonas atklāšanas posma „DEWALT Grand Prix” noslēdzošajā dienā, 13. maijā, Biķernieku trasē devās Baltijas čempionāta, vēsturisko automobiļu seriāla “Dzintara aplis” un “Legend Car” klases dalībnieki. Uzvarētāji tika noskaidroti lielā tveicē un spraigos sacensību braucienos.

  • Skatīts: 1024

DEWALT Grand Prix 12.maijs

Sestdien, 12. maijā, Biķernieku trasē “DEWALT Grand Prix” posma ietvaros devās Ziemeļeiropas zonas (NEZ) autošosejas čempionāta dalībnieki. Aizraujošas sacīkstes un spraigi notikumi bija vērojami visas dienas garumā. Savu pirmo uzvaru NEZ čempionāta “Legend Car” klasē izcīnīja Uldis Timaks. 

  • Skatīts: 69

Biķernieku trases radītie trokšņu rādītāji nepārsniedz atļauto robežlielumu

Pagājušās nedēļas nogalē 5. un 6. maijā Biķernieku trasē tika aizvadītas vienas no gada skaļākajām sacensībām - Baltijas drifta sezonas atklāšana - un trokšņu robežlielumi šajās dienās netika pārsniegti - dienas laikā vidējais trokšņa rādījums bija 55 decibeli un vakarā 53 decibeli. Normas nosaka, ka Biķernieku trasē pieļaujamie trokšņu robežlielumi dienas laikā (no plkst. 7:00 līdz 19:00) vidēji nedrīkst pārsniegt 60 decibelus un vakara stundās (no plkst. 19:00 līdz 23:00) – 55 decibelus.

  • Skatīts: 183

Baltijas drifta sezonas atklāšana Biķernieku trasē

Baltijas drifta sezona un sezona Biķernieku trasē, arī šogad iesāksies ar vērienīgām, starptautiskām, divu dienu sacensībām. Jāpiebilst, ka šis driftam Latvijā ir jubilejas – 10.gads, tāpēc pirmās sacensības būs ne tikai lieli autosporta svētki visiem ātruma un adrenalīna cienītājiem. Tiek gatavots arī patīkams un nedaudz nostalģisks pārsteigums visiem sportistiem un sacensību skatītājiem, jo sacensību otrajā dienā - svētdienā, 6.maijā, Lietuvas un Latvijas Street klases sportisti sacentīsies tik slavenajā Biķernieku stadionā, kur tieši pirms 10 gadiem notika pirmās oficiālās drifta sacensības Latvijā.

  • Skatīts: 2046

Zelta Mopēds atklāj sezonu 1.maijā

Ar tradicionālajām 1. maija Zelta Mopēda sacensībām Biķernieku kartinga trasē atsākas arī mazmotošosejas sezona. Sacensību seriāls, kas norisinās labākajās Latvijas kartinga trasēs ir atvērts jebkuras mototehnikas īpašniekam, kurš grib uzsākt piedalīties motošosejas sacensībās.

  • Skatīts: 1409

 

 

Biķernieku kompleksā sporta bāze 
S. Eizenšteina 2, Rīga, LV-1079 

Tālr: +371 67025800 
E-pasts: info@bksb.lv 

 

VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija”
Reģ. nr.: 40003345734 
S.Eizenšteina iela 6, , Rīga, LV-1079 
AS Swedbank Konts: LV92HABA0551029752626