Jaunumi

Jaunumi

IEROBEŽOTA KUSTĪBA BIĶERNIEKU TRASĒ

Cienījamie Biķernieku trases apmeklētāji!

No 27.07. līdz 31.07.2022. sakarā ar Biķernieku kompleksajā sporta bāzē notiekošajām sacensībām - Drift Masters Eiropas Drifta čempionāta 4.posms, būs slēgta daļa trases teritorijas.
Trases daļa ir slēgta drošības nolūkos sacensību organizēšanai, gatavojot trases posmu sacensībām, un sacensību norises laikā, kā arī trases uzkopšanas darbiem pēc sacensību norises.

  • Skatīts: 1222

Drift Masters Eiropas drifta čempionāta 4.posms “Drift King of Riga”

Nedēļas nogalē, 29. un 30 .jūlijā Biķernieku trasē norisināsies Drift Masters Eiropas drifta čempionāta 4.posms “Drift King of Riga”. Sacensībās uz starta redzēsim 65 labākos drifta braucējus no dažādām Pasaules valstīm, tai skaitā, Džeimsu Dīnu, Pjotru Wieceku, kā arī Baltijas braucējus, kuriem tika piešķirtas sacensību “wild cards”.

Organizatori informē ka tirdzniecība vairs nav pieejamas biļetes uz DMEC Drift King of Riga sacensībām, un arī uz vietas tās nebūs pieejamas, biļetes ir izpārdotas.

  • Skatīts: 1407

Klāt Latvijas čempionāta motošosejā pirmspēdējais posms

Šajā nedēļas nogalē 23.-24.jūlijā Bruno Moto Cup ietvaros Biķerniekos norisināsies Latvijas čempionāta motošosejā ceturtais posms, kas būs šīs sezonas pirmspēdējais posms. Arī pēc trešā posma Superbike un Superstock600 klases kopvērtējuma līderi ir palikuši nemainīgi un punktu ziņā ir diezgan atrāvušies no saviem sekotājiem. Superbike klasē tas ir lietuviešu motosportists Šarūnas Pladas ar septiņdesmit punktiem, bet Superstock600 klasē joprojām nepārspēts ir mūsu Gints Apinis (”MotoAplis”) ar septiņdesmit pieciem punktiem.

  • Skatīts: 560

Rīgas Motormuzeja kauss Biķerniekos sacensības un atpūta visai ģimenei

Svētdien, 17. jūlijā, Biķernieku trasē tika aizvadīts “Rīgas Motormuzeja kauss 2022”. Tradīcijām bagātajā pasākumā aizraujošas cīņas aizvadīja “Dzintara apļa” VAZ un Volga, kā arī vēsturiskās formulas un “ABC Race”. Tāpat Biķernieku trasē esošos skatītājus priecēja arī “Youngtimer” kustības dalībnieki un plaša izklaižu programma.

  • Skatīts: 271

Intergaz Eiropas U19 sacensības spīdvejā pāriem

Jau šajā nedēļas nogalē, 16.jūnijā 15:00 tiks dots starts Eiropas U19 spīdveja sacensībām pāriem. Latvijas jauniešu spīdveja izlase pagājušā gadā ir sasniegusi vēsturisku panākumu Eiropas U19 sacensībās spīdvejā pāriem, pirmo reizi vēsturē izcīnot zelta medaļu, un sacensībās Rīgā, kurās piedalījās 8 Eiropas valstu sportisti un sacensību galvenais favorīts talantīgais Rīgas spīdvejists - Francis Gusts, kļuva par Eiropas čempionu un ir iekļuvis pasaules spīdveja elitē. Eiropas Spīdveja Čempionāta (junioriem) Fināla sacensībās pāriem piedalīsies Francis Gusts un talantīgais Daugavpils spīdvejists – Ņikita Kauliņš, un ļoti ceram, ka viņi rādīs izcilu sniegumu un uzvarēs arī šogad. Sacensībās piedalīsies Latvijas, Čehijas, Lielbritānijas, Dānijas, Vācijas, Polijas un Zviedrijas spīdvejistu pāri.
Spīdveja sacensības Rīgā ir lielisks un aizraujošs jauno talantu sacensību formāts, kas piesaista daudzu skatītāju uzmanību visā pasaulē. Sacensību sākums plānots pl. 15.00.

Biļetes uz sacensībām var iegādāties šeit

  • Skatīts: 440

Rīgas Motormuzeja kauss Biķerniekos priecēs ar skaistām cīņām un plašu izklaides programmu

Jau šo svētdien, 17. jūlijā, Biķernieku trasē norisināsies autošosejas sacensības “Rīgas Motormuzeja kauss 2022”. Sacensību ietvaros uz starta stāsies vairāk nekā 50 Volga, Formula, VAZ, ABC RACE un Youngtimer klases automobiļi. Spraigas cīņas un elpu aizraujoši momenti gaidāmi visos sacensību braucienos.

Pasākums būs īpaši draudzīgs ne vien autosporta faniem, bet arī vēsturisko auto entuziastiem un ģimenēm ar bērniem. Pasākumu ietvaros šogad būs aplūkojama ne vien Youngtimer spēkratu izstāde, bet šoreiz Youngtimer automašīnas dosies arī sprinta sacensību braucienos pa Biķernieku trasi.

Tāpat trasē ar leģendāro RAF autovilcienu varēs doties arī skatītāji, jo vairākas reizes dienā no pieturas “Youngtimer izstāde” tas dosies ekskursijā pa Biķernieku trasi.

Jāatzīmē, ka šīs būs pirmās sacensības pēc Biķernieku trases atjaunošanas darbiem. Pēdējo nedēļu laikā Biķernieku trase ir tikusi pie jauna asfalta posmā no elkoņa pagrieziena līdz taisnes sākumam aiz slavenā tiltiņa pagrieziena. Šo remontdarbu laikā ir izdevies atbrīvoties no ieplakas ģenerāļa pagriezienā, tāpat līdzenāks kļuvis arī posms pirms tiltiņa.

Rīgas Motormuzejs turpina tradīciju – sacensību ietvaros uz starta līnijas stāsies klasisko pedāļauto sacensības bērniem.  Uz sacensībām tiek aicināti visi, kam ir savi klasiskie pedāļauto un bērna augums nepārsniedz 110 cm. Interesentiem ierobežotā skaitā būs iespēja piedalīties sacensībās ar Latvijas Antīko automobiļu klubs un Rīgas Motormuzejs sarūpētajiem pedāļauto. Bērnus priecēs arī dažādas Rīgas Motormuzeja teltī pieejamās aktivitātes, t.sk. automodelisma trase.

Pasākuma laikā pie Biķernieku trases galvenajiem vārtiem norisināsies arī (AAK) Senlietu kolekcionāru un restaurātoru saiets. Šis ir tradicionāls restauratoru, kolekcionāru un retro lietu cienītāju pasākums ar iespēju satikt hobija domubiedrus, dalīties pieredzē par dažādu priekšmetu restaurāciju, papildināt savas kolekcijas ar jauniem eksponātiem, vai arī vienkārši iegūt kādu senu sadzīves priekšmetu, gleznu vai vāzi sava mitekļa interjeram.

Sacensībās kā ierasts viesosies arī Zemessardzes 1. Rīgas brigādes 19.kaujas nodrošinājuma bataljons - pasākuma apmeklētājiem piedāvājot iespēju tuvāk iepazīt kaujas tehniku un aplūkot kaujas ieroču ekspozīciju.

Sacensību atbalstītājs WEBER, kurš ir pasaulē pirmais grilu un cepšanas iekārtu ražotājs, šajās sacensībās iepriecinās kādu no sacensību dalībniekiem ar specbalvu – īpašu jubilejas grilu, kā arī dāvās iespēju kādam no apmeklētājiem mājās doties ar jaunu WEBER grilu. 

Skatītāju biļetes varēs iegādāties sacensību dienā kasēs pie ieejas trasē. Biļetes cena būs vien 5 eiro, savukārt bērniem līdz 12 g.v. ieskaitot un invalīdiem ieeja būs bezmaksas. Uzrādot sacensību aproci, Rīgas Motormuzeju 17. jūlijā varēs apmeklēt ar 50% atlaidi. Jāatzīmē, ka sacensību laikā tiks gan fotografēts, gan filmēts un ka šie attēli un video tiks izmantoti organizatoru sociālajos tīklos un mājaslapā. “Rīgas Motormuzeja kausu” atbalsta Weber, Jacob’s Creek, CareClinic, Kartinga nams XL Riga un Rīgas Motormuzejs.

 

  • Skatīts: 3062

RALLIJKROSA MARATONS NOSLĒDZIES - NITIŠS, BALDIŅŠ UN GRUNTE KĀPJ UZ PJEDESTĀLA RALLYX SESTAJĀ POSMĀ RĪGĀ

10. jūlijā, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē, noslēgusies vērienīgākā rallijkrosa nedēļas nogale šajā sezonā. Trīs sacensību dienās, divu čempionātu ieskaitēs, uz starta vairāk nekā 150 dalībnieki no deviņām valstīm. Sacensību noslēgumā, RallyX sestajā posmā, trīs latvieši izcīna iespēju kāpt uz goda pjedestāla.

  • Skatīts: 224

 

 

Biķernieku kompleksā sporta bāze 
S. Eizenšteina 16, Rīga, LV-1079 

Tālr: +371 67025800 
E-pasts: info@bksb.lv 

 

VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija”
Reģ. nr.: 40003345734 
S.Eizenšteina iela 6, , Rīga, LV-1079 
AS Swedbank Konts: LV92HABA0551029752626