Jaunumi

Jaunumi

Latvijas drifta sezonas atklāšanā Biķerniekos triumfē Blušs, uz pjedestāla arī Bertāns

Ar vairāk nekā 140 dalībniekiem Biķernieku trasē 18. un 19. maijā tika aizvadīta grandiozā Latvijas drfita sezonas atklāšana. Ievērojamais dalībnieku skaits apvienojumā ar aizraujošām cīņām un pilnām skatītāju tribīnēm gādāja par lielisku atmosfēru gan trasē, gan ārpus tās. PRO klasē uzvaru svinēja labi zināmais Kristaps Blušs, Semi Pro ieskaitē uzvara Edgaram Jenčam, savukārt Street klasē šoreiz pirmais Juniors Martins Lapkovskis.

  • Skatīts: 224

Cienījamie Biķernieku trases apmeklētāji!

No 18.05. līdz 19.05.2024. sakarā ar Biķernieku kompleksajā sporta bāzē notiekošajām sacensībām - Latvia drift Grand opening 2024, būs slēgta daļa trases teritorijas.

  • Skatīts: 1256

“Superlaps” sacensību seriāls atgriežas pie tilpuma klašu formātu, pirmais posms jau šo ceturtdien

Jau šīs ceturtdienas, 16. maija, vakarā Biķernieku trasē norisināsies “Superlaps” sacensību seriāla pirmais posms. “MANO” organizētajā pasākumā uz šo sezonu izmainīts klašu formāts, pārejot atpakaļ uz agrāk izmantoto tilpumu un piedziņu sadalījumu. Nemainīgi ir tas, ka “Superlaps” var piedalīties ikviens auto entuziasts vai autosportists ar savu ielas vai sacīkšu automobili, jo sacensības domātas gan tiem, kas sper savus pirmos soļus autosportā, gan arī pieredzējušiem sportistiem, kas vēlas darba dienas vakarā izbaudīt adrenalīna devu leģendārajā Biķernieku trasē.

  • Skatīts: 468

140 DALĪBNIEKI, NEDĒĻAS NOGALĒ BIĶERNIEKU TRASĒ, ATKLĀS LATVIJAS DRIFTA SEZONU

Latvijas drifta sezona šogad tiks atklāta ar divu dienu sacensībām. Reģistrācija sacensībām ir noslēgusies, uz starta redzēsim 140 dalībniekus, un starp tiem skaļākie uzvārdi noteikti ir Blušs, Bertāns “Niknak”, Kroģeris un Bērziņš. Street klase savus startus aizvadīs aiz starta mājas, bet Semi Pro un  Pro klases savus startus aizvadīs lielajā Biķernieku trasē, konfigurācijā #fdstyle, jeb Drift Masters sacensību konfigurācijā.

  • Skatīts: 335

Autošosejas sezonas atklāšanā ABC Race klasē triumfē Agafonovs, Dzintara aplī uzvara Švaglim

Ar dramatiskām sacensībām un pozitīvu trases dienu svētdien, 21. aprīlī, Biķerniekos tika aizvadīts “MANO CUP” autosporta pasākums. Trackday daļā savus spēkus trasē ar ielas un sacīkšu automašīnām izmēģināja gan pieredzējuši, gan jauni dalībnieki, savukārt “ABC Race” un “Dzintara apļa” autošosejas seriālu sezonas atklāšanā tika piedzīvotas aizraujošas cīņas un pamatīgas avārijas.

  • Skatīts: 433

Sestdien Biķerniekos startēs Latvijas autosprinta sezona

Jau šo sestdien, 27. aprīlī, Rīgā startēs Latvijas autosprinta kausa sezona. Pirmais posms tiks aizvadīts leģendārās Biķernieku trases moto apļa konfigurācijā, kas tradicionāli pulcē ievērojamu dalībnieku skaitu. Sacensībām pieteikties var ikviens, kas vēlas izmēģināt savus spēkus autosportā, jo piedalīties var gan ar ielas, gan ar sacīkšu automašīnām.

  • Skatīts: 639

21. aprīlī Biķerniekos varēs gan vērot autošosejas cīņas, gan izbraukt pa trasi ar savu ielas auto

Jau šo svētdien, 21. aprīlī, Biķernieku trasē tiks atklāta sacensību sezona ar Latvijas autošosejas čempionāta pirmo posmu “ABC Race” un “V1600” klasēm, kā arī pirmo “Dzintara apļa” posmu. Tāpat “MANO CUP” sacensību ietvaros tiks aizvadīta trases diena, kurā ikviens ar savu ielas automašīnu laipni aicināts izbaudīt aizraujošo un leģendāro Biķernieku trases auto apli.

  • Skatīts: 1440

WRC TET RALLY LATVIA DUBULTSTARTS RĪGĀ

Šodien Rīgas Motormuzeja konferenču zālē norisinājās FIA pasaules rallija čempionāta (WRC) posma Tet Rally Latvia preses konference, kurā klātesot Rīgas mēram Vilnim Ķirsim, Ceļu satiksmes drošības direkcijas valdes priekšsēdētājam Aivaram Aksenokam un Tet Rally Latvia direktoram Raimondam Strokšam, plašākai publikai tika prezentētas gan galvaspilsētā plānotās rallija aktivitātes, gan Rīgā paredzētais Tet Rally Latvia pirmais ātrumposms, ar kuru 18. jūlija pievakarē Biķernieku trasē startēs vēsturiski pirmā WRC Latvijas posms sportiskā daļa.

  • Skatīts: 355

LAF aicina pieteikties auto slaloma atlasei, uzvarētāji pārstāvēs Latviju “FIA Motorsport Games”

Latvijas Automobiļu federācija (LAF) izsludina publisku auto slaloma disciplīnas atlasi, kuras uzvarošā komanda varēs pārstāvēt Latviju rudenī Valensijā, Spānijā, notiekošajās “FIA Motorsport Games”. Piedalīties 6. maijā Biķernieku kompleksajā sporta bāzē notiekošajā atlasē var ikviena divu cilvēku komanda, kas sastāv no sievietes un vīrieša un kurā abi dalībnieki sasnieguši vismaz 16 gadu vecumu.

  • Skatīts: 226

Biķernieku trasē izveidota mākslīgā sniega trase apkārt ezeram

Ziemas sezona Biķerniekos jau startējusi un mainoties laika apstākļiem, mainās arī tās stāvoklis. Iepriekš Biķernieku trasē slēpot varēja tikai pa dabīgā sniega trasēm, bet sākot ar šo gadu trase tiek veidota, ar mākslīgo sniegu.

  • Skatīts: 1715

 

 

Biķernieku kompleksā sporta bāze 
S. Eizenšteina 16, Rīga, LV-1079 

Tālr: +371 67025800 
E-pasts: info@bksb.lv 

e-adrese E-adrese

 

VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija”
Reģ. nr.: 40003345734 
S.Eizenšteina iela 6, , Rīga, LV-1079 
AS Swedbank Konts: LV92HABA0551029752626