Jaunumi

Jaunumi

BAUMANIM SPOŽS TRIUMFS RĪGĀ, OŠS TIEK PUNKTOS EIROPAS ČEMPIONĀTĀ, FERRATUM WORLD RX OF RĪGA OTRAJĀ DIENĀ PASAULES ČEMPIONĀTĀ UZVAR KRISTOFERSONS

Svētdien Biķernieku trasē par 2021. gada FIA pasaules čempionāta sezonas piektā posma Ferratum World RX of Rīga uzvarētāju kļuva Johans Kristofersons. Eiropas čempionātā Euro RX1 ieskaitē Latviju šajās sacensībās pārstāvēja divi braucēji – Jānis Baumanis un Edijs Ošs. Pēc divu dienu cīņām 19 dalībnieku konkurencē Baumanis demonstrēja fantastisku sniegumu, uzvarot kvalifikācijā un pusfinālā, kā arī pierādot savas prasmes, pirmo reizi triumfējot savu līdzjutēju priekšā. Tikmēr Edijs Ošs sacensības noslēdza 15. vietā.

  • Skatīts: 293

Biķernieku trasē tiks noskaidroti autošosejas čempioni

Ar “Motul Grand Prix” sacensībām Biķernieku trasē 25. un 26. septembrī tiks noslēgta šī gada Baltijas un Latvijas autošosejas čempionāta sezona, kurā vēl jānoskaidro jaunie čempioni vairākās ieskaites klasēs. Paredzams, ka uz starta visās ieskaites klasēs stāsies vairāk nekā 120 dalībnieki, tajā skaitā arī vairāki Lamborghini spēkrati.

  • Skatīts: 811

BAUMANIM UN OŠAM PIEDZĪVOJUMIEM BAGĀTA PIRMĀ DIENA MĀJAS POSMĀ

Sestdien Biķernieku trasē uzsākts 2021. gada FIA Eiropas čempionāta sezonas trešais posms Euro RX1 ieskaitē Ferratum World RX of Rīga. Līdzās meistarīgajiem talantiem sacensībās piedalās arī divi pašmāju braucēji – Jānis Baumanis un Edijs Ošs. Pēc pirmajām divām kvalifikācijas kārtām Baumanis iekļuvis labāko pieciniekā, bet Ošs dienu noslēdza 16. vietā. Eiropas čempionāt noslēdzošās kvalifikācijas kārtas un izšķirošie finālbraucieni notiks svētdien, 19. septembrī.

  • Skatīts: 80

FERRATUM WORLD RX OF RĪGA PASAULES RALLIJKROSS DIVU DIENU GARUMĀ

Šajā nedēļas nogalē Biķernieku trasē risināsies FIA pasaules rallijkrosa čempionāta 2021. gada sezonas dubultposms Ferratum World RX of Rīga, divu sacensību dienu garumā pasaules un Eiropas spožākās rallijkrosa zvaigznēm parūpējoties par elpu aizraujošiem un atmiņā paliekošiem braucieniem, vēl pēdējo reizi ar iekšdedzes dzinējiem aprīkotiem auto.

  • Skatīts: 1381

BIJUŠAIS PASAULES ČEMPIONS EKSTROMS PIEDALĪSIES FERRATUM WORLD RX OF RĪGA

Bijušais FIA pasaules rallijkrosa čempions Matiass Ekstroms ar ALL-INKL.COM Muennich Motorsport komandu šajā nedēļas nogalē atgriezīsies World RX sacensību apritē, piedaloties Ferratum World RX of Rīga dubultposmā, kas 18.-19. septembrī notiks Biķernieku trasē.

  • Skatīts: 235

JAU ŠAJĀ NEDĒĻAS NOGALĒ DRIFTS BIĶERNIEKOS- RAGANAS KATLĀ

Tas brīdis ir klāt - drifts atgriežas Raganas katlā, Biķernieku trasē - vienā no bīstamākajām drifta trasēm Eiropā.  11 septembrī, sestdien, mūs sagaida aizraujošas sacensības "FIA NEZ" (Ziemeļeiropas Zonas) un Latvijas/Igaunijas/Lietuvas čempionāta posmi, kā arī Baltijas drifta čempionāta posms, un Latvijas un Igaunijas drifta kausa Semi pro klases posmi.

  • Skatīts: 1217

TRASES APMEKLĒTĀJIEM IEROBEŽOTA KUSTĪBA

Sākot no 6.septembra līdz 22.septembrim tiks slēgta Biķernieku trases centrālā daļa. Trasē norit sagatavošanās darbi Pasaules Rallijkrosa čempionāta posmam.
Lūgums apmeklētājiem izmantot trases brīvās daļas Meža apļa un Muzeja apļa posmos, kā arī speciāli izveidotās skriešanas un velo takas.

Paldies par sapratni 

  • Skatīts: 844

PUBLICĒTI FERRATUM WORLD RX OF RĪGA DALĪBNIEKI, EIROPAS ČEMPIONĀTA IESKAITĒ STARTĒS ARĪ BAUMANIS UN OŠS

Publiskots FIA pasaules rallijkrosa čempionāta dubultposma Ferratum World RX of Rīga dalībnieku saraksts – cīņā par uzvaru Biķernieku trasē iesaistīsies līdzšinējie sezonas līderi – Timijs Hansens, Kevins Hansens un Kristians Szabo, kā arī pašreizējas pasaules čempions rallijkrosā Johans Kristofersons. Tikmēr dalībai FIA Eiropas rallijkrosa čempionāta RX1 ieskaites klasē gatavojas uzreiz divi latviešu rallijkrosa piloti – Jānis Baumanis un Edijs Ošs. Ferratum World RX of Rīga norisināsies 18.-19. septembrī.

  • Skatīts: 582

Vairāki nekā 300 dalībnieki bauda 'Biķernieku trases velo svētkus

Trešdien Biķernieku kompleksajā sporta bāzē, neskatoties uz ļoti drēgno un lietaino laiku vairāk nekā 300 dalībnieki piedalījās "Biķernieku trases velo svētkos". Pasākuma kulminācija bija sporta brauciens, kurā dramatiskā finiša spurtā uzvarēja Latvijas kausa līderis Andris Vosekalns, ziņo Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF).

  • Skatīts: 168

 

 

Biķernieku kompleksā sporta bāze 
S. Eizenšteina 16, Rīga, LV-1079 

Tālr: +371 67025800 
E-pasts: info@bksb.lv 

 

VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija”
Reģ. nr.: 40003345734 
S.Eizenšteina iela 6, , Rīga, LV-1079 
AS Swedbank Konts: LV92HABA0551029752626