Jaunumi

Biķernieku trasē notiks drošas motobraukšanas konsultācijas

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) Biķernieku trasē organizēs drošas motobraukšanas konsultācijas, kuru laikā tiks sniegts ieskats motobraukšanas pamatprincipos, kā arī ir plānotas praktiskās braukšanas nodarbības instruktoru pavadībā.

 

Konsultācijas notiks 18., 19. un 21. aprīlī. To laikā trasē atradīsies vairāki drošas braukšanas instruktori, kuri pavadīs braucējus trasē un konsultēs dalībniekus par drošas motocikla vadīšanas principiem. Trasēs tiks izvietoti atskaites punkti, lai braucēji varētu izvēlēties optimālu trajektoriju dažādu konfigurāciju līkumiem.

Organizatori atgādina, ka drošas motobraukšanas konsultāciju galvenais mērķis ir labāk izprast tieši sava motocikla uzvedību, tāpēc dalība pasākumā notiek, izmantojot savu motociklu, neatkarīgi no tā tipa vai jaudas. Pirms došanās trasē visiem motocikliem tiks veikta tehniskā kontrole, kuras laikā dalībnieki tiks informēti par motocikla tehnisko stāvokli, un lietām, kurām, iespējams, būtu jāpievērš uzmanība. Organizators patur tiesības apmācībās neļaut piedalīties ar motocikliem, kuru tehniskais stāvoklis var apdraudēt paša braucēja, vai citu dalībnieku drošību.

Drošas motobraukšanas konsultācijas nodrošina Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs, kā arī Latvijas Motoklubu Asociācija sadarbībā ar SFRT Motosports un 1. Moto skolu.

 

 

Biķernieku kompleksā sporta bāze 
S. Eizenšteina 16, Rīga, LV-1079 

Tālr: +371 67025800 
E-pasts: info@bksb.lv 

 

VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija”
Reģ. nr.: 40003345734 
S.Eizenšteina iela 6, , Rīga, LV-1079 
AS Swedbank Konts: LV92HABA0551029752626